Prijave za natjecanje Dabar 2021 završene su.
U nastavku je popis prijavljenih škola i imenovanih voditelja natjecanja u školi. Hvala svima koji ste pažljivo ispunili obrazac i niste duplicirali podatke i prijave <3
Promjene podataka i dodavanje suorganizatora više nisu mogući. Ukoliko je došlo do promjene broja natjecatelja, nije potrebno da nam to javljate.
Zbog prijavljenog velikog broja natjecatelja, molimo da prijave učenika u sustav izvršite čim ranije. Uvažavajući Vaše potrebe i obaveze, ranije smo zatvorili prijave i omogućili upise u sustav. Upisi učenika u kolegij tijekom natjecanja dodatno i nepotrebno opterećuju sustav. Mogućnost upisa za vrijeme natjecanja, za neke specifične situacije, planiramo ostaviti otvorenu koliko god to sustav bude omogućavao. Stoga, iskoristite priliku i upišite učenike prije 8. studenoga 🙂
R. br. | Vrijeme prijave | Školski voditelj natjecanja Dabar 2021 | Škola |
1. | 13.9.2021 | Martina Kolovrat | Katolička osnovna škola, Šibenik |
2. | 13.9.2021 | Katarina Boršić | OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko |
3. | 13.9.2021 | Darko Rakić | Osnovna škola Popovača |
4. | 13.9.2021 | Anita Poljak | Osnovna škola “Josipdol” |
5. | 13.9.2021 | Sanja Dam | OŠ Trnsko |
6. | 13.9.2021 | Tanja Turudić | OŠ “Dr. Andrija Mohorovičić” Matulji |
7. | 13.9.2021 | Sanja Pavlović-Šijanović | Gimnazija Vukovar |
8. | 13.9.2021 | Daniela Orlović | Osnovna škola Draganići |
9. | 13.9.2021 | Ivo Žikić | OŠ dr. Josipa Pančića Bribir |
10. | 13.9.2021 | Jasminka Horvat | OŠ Hodošan |
11. | 13.9.2021 | Maja Vukas | Osnovna škola Pećine, Rijeka |
12. | 13.9.2021 | Marina Gernhardt | OŠ Milka Cepelića Vuka |
13. | 13.9.2021 | Marina Kulaš | Osnovna škola Smiljevac, Zadar |
14. | 13.9.2021 | KRISTINA DOLINAR | Osnovna škola Mahično |
15. | 13.9.2021 | Edi Bačani | OŠ Sveti Đurđ |
16. | 13.9.2021 | Josip Nekić | Katolička osnovna škola „Ivo Mašina“ u Zadru |
17. | 13.9.2021 | Ivan Trojić | OŠ “Ljudevit Gaj” Lužani |
18. | 13.9.2021 | Jasmina Pletikosa | OŠ Alojzija Stepinca |
19. | 13.9.2021 | Stipe Radić | Osnovna škola Ivana Mažuranića Obrovac Sinjski |
20. | 13.9.2021 | Željana Pavlović | OŠ Lapad |
21. | 13.9.2021 | Ljiljana Blum | Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar |
22. | 14.9.2021 | Martina Prpić | Osnovna škola Žuti brijeg |
23. | 14.9.2021 | Katarina Zorko Zadravec | Osnovna škola Svibovec |
24. | 14.9.2021 | Ivana Marić | OŠ “Antun i Stjepan Radić” Gunja |
25. | 14.9.2021 | Iva Naranđa | II. osnovna škola Čakovec |
26. | 14.9.2021 | Tomislav Balen | OŠ “Dobriša Cesarić”, Požega |
27. | 14.9.2021 | Maja Jurić Babaja | OŠ Vladimir Nazor, Čepin |
28. | 14.9.2021 | Adriana Telebar | Osnovna škola Vinica |
29. | 14.9.2021 | Mirela Korajac | OŠ Gorjani |
30. | 14.9.2021 | lea kos | Osnovna škola Ivana Gorana Govačića Sveti Juraj na Bregu |
31. | 14.9.2021 | Igor Soldić | OŠ Antuna Kanižlića |
32. | 14.9.2021 | Marina Blaževac | Osnovna škola Josip Kozarac, Soljani |
33. | 14.9.2021 | Monika Vuletić | OŠ Braća Radić, Martinska Ves |
34. | 14.9.2021 | Karolina Borak Mandić | OŠ “Braća Seljan” Karlovac |
35. | 14.9.2021 | Ana Marija Antunović | Katolička osnovna škola “Josip Pavlišić” |
36. | 14.9.2021 | MATEJA PETROVIĆ | 3. osnovna škola Bjelovar |
37. | 14.9.2021 | Silvija Micek | Osnovna škola Belica |
38. | 14.9.2021 | Karolina Klarić Crljenković | Osnovna škola Vladimir Nazor, Adžamovci |
39. | 14.9.2021 | Nenad Sušec | Osnovna škola Lijepa naša, Tuhelj |
40. | 14.9.2021 | Nenad Sušec | Osnovna škola Josipa Broza Kumrovec |
41. | 15.9.2021 | Renata Herak | OSNOVNA ŠKOLA SVETA NEDELJA |
42. | 15.9.2021 | Sanja Varešanin | OŠ “Ivan Filipović” Račinovci |
43. | 15.9.2021 | Dragan Ivančić | GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA U SINJU |
44. | 15.9.2021 | Tomislav Leček | III. osnovna škola Varaždin |
45. | 15.9.2021 | Andrea Haramustek | OŠ Stjepana Radića |
46. | 15.9.2021 | Maja Brzica | OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela |
47. | 15.9.2021 | ana oreb | III. gimnazija Split |
48. | 15.9.2021 | Luka Novaković | OŠ Antun Gustav Matoš, Vinkovci |
49. | 15.9.2021 | Damir Vrbanec | IV. osnovna škola Varaždin |
50. | 15.9.2021 | Martina Meznarić | OŠ Izidora Poljaka Višnjica |
51. | 15.9.2021 | Katarina Miloloža | OŠ Ljudevita Gaja, Osijek |
52. | 15.9.2021 | GORAN PODUNAVAC | Osnovna škola Popovac |
53. | 15.9.2021 | Darko Čota | Osnovna škola Drenje |
54. | 15.9.2021 | Teodora Tomljenović | Osnovna škola” Fran Krsto Frankopan “PŠ Punat |
55. | 15.9.2021 | Tanja Oreški | Osnovna škola Orehovica |
56. | 15.9.2021 | Marinko Šimunek | Osnovna škola Krunoslava Kutena, Vrbovec |
57. | 15.9.2021 | Carla Gajšak | Osnovna škola Silvije Strahimira Kranjčevića |
58. | 15.9.2021 | Sanja Grabusin | Gimnazija Požega |
59. | 16.9.2021 | Marijela Miletić | OŠ: Ivana Brlić Mažuranić, Strizivojna |
60. | 16.9.2021 | Antonija Filipović | Osnovna škola “Ivan Kozarac”, Nijemci |
61. | 16.9.2021 | Ivana Kolega | Osnovna škola Braće Radić Pridraga |
62. | 16.9.2021 | DOBROSLAV ŠUTALO | Tehnička škola Karlovac |
63. | 16.9.2021 | Marina Gudelj | Osnovna škola Josipa Jovića Aržano |
64. | 16.9.2021 | Jasenka Domazet | OŠ “Grigor Vitez” Osijek |
65. | 16.9.2021 | KRISTINA ONDRAŠEK | Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina |
66. | 16.9.2021 | Nevenka Harjač | OŠ Ante Starčevića Lepoglava |
67. | 16.9.2021 | Milana Jakšić | OŠ “Sveti Matej” |
68. | 16.9.2021 | Tanja Martinić | Osnovna škola Supetar |
69. | 16.9.2021 | Đurđica Janković | OŠ Jagode Truhelke |
70. | 16.9.2021 | IVA Mihalic | OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica |
71. | 16.9.2021 | Zrinka Delić | SŠ fra Andrije Kačića Miošića Makarska |
72. | 16.9.2021 | Marica Radoš | OŠ Kustošija |
73. | 16.9.2021 | Alma Šuto | Osnovna škola Zmijavci |
74. | 16.9.2021 | Jasminka Gerin | OŠ “Braća Bobetko” Sisak |
75. | 16.9.2021 | Martina Cindrić | Osnovna škola Mate Lovraka Vladislavci |
76. | 17.9.2021 | Kristina Nikičić | Osnovna škola “Antun Mihanović” Nova Kapela, Batrina |
77. | 17.9.2021 | Vesna Vujić | Osnovna škola Trpinja |
78. | 17.9.2021 | Ines Kniewald | OŠ Augusta Harambašića |
79. | 17.9.2021 | Josipa Oreč Živković | Osnovna škola “Stjepan Radić”, Božjakovina |
80. | 17.9.2021 | Ivona Petričević | OŠ Milana Langa |
81. | 17.9.2021 | Anamarija Tuškan | Osnovna škola Mirka Pereša |
82. | 17.9.2021 | Željko Toth | Graditeljska tehnička škola |
83. | 17.9.2021 | Olivera Stojaković | Prva srednja škola Beli Manastir |
84. | 17.9.2021 | Damjan Zagorec | Osnovna škola Sveti Križ Začretje |
85. | 17.9.2021 | MARIJA POKOS | Osnovna škola Šemovec |
86. | 18.9.2021 | SANJA JANEŠ | Osnovna škola ¨Petar Zrinski¨ Čabar |
87. | 18.9.2021 | Jasminka Belščak | Osnovna škola Petrijanec |
88. | 19.9.2021 | Kornelija Tonsa | Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka |
89. | 19.9.2021 | Veronika Antal-Horvat | Osnovna škola Darda |
90. | 19.9.2021 | Zdravka Milošić | OŠ Dalj |
91. | 19.9.2021 | Martina Kuček | OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića |
92. | 20.9.2021 | Adriana Mihalić | OŠ Bakar |
93. | 20.9.2021 | Kata Bagara Radić | OŠ Julija Benešića Ilok |
94. | 20.9.2021 | Ana Flisar-Odorčić | OŠ Cvjetno naselje |
95. | 20.9.2021 | ANA BAČIĆ | OŠ Vidikovac |
96. | 20.9.2021 | Blaženka Knežević | Osnovna škola Antuna Bauera, Vukovar |
97. | 20.9.2021 | Ivana Tomišić | OŠ Tone Peruška Pula |
98. | 20.9.2021 | Deni Boban | Osnovana škola Ružičnjak |
99. | 20.9.2021 | Enis Ramadan | Osnovna škola Jože Šurana Višnjan |
100. | 20.9.2021 | Ana Knežević | Oš Veliko Trgovišće |
101. | 20.9.2021 | Andreja Zelić | OŠ Tenja |
102. | 20.9.2021 | Marija Tomljanović Mihalić | OSNOVNA ŠKOLA REČICA |
103. | 20.9.2021 | Tatjana Hajnal | OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” Oriovac |
104. | 20.9.2021 | Tomislav Kuzmić | Osnovna škola Vladimir Nazor Topusko |
105. | 20.9.2021 | ANTONELA MATAJIĆ | Osnovna škola Rajić |
106. | 20.9.2021 | Sanja Križ | SŠ “Vladimir Nazor” Čabar |
107. | 20.9.2021 | Vesna Tomić | Gimnazija Antuna Gustava Matoša |
108. | 20.9.2021 | Dijana Marić | OŠ Viktorovac, Sisak |
109. | 20.9.2021 | Branka Cigrovski | Osnovna škola “August Harambašić” Donji Miholjac |
110. | 20.9.2021 | Sanja Sochor | Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo |
111. | 20.9.2021 | Dijana Tomašić | OŠ Jurja Habdelića |
112. | 20.9.2021 | Petra Polančec | Osnovna škola Belec |
113. | 20.9.2021 | Tanja Paris | OŠ VIjenac, Osijek |
114. | 20.9.2021 | Nina Majnarić | OŠ Dr. Branimira Markovića Ravna Gora |
115. | 20.9.2021 | Sanja Marczi | Osnovna škola “Vladimir Nazor” Komletinci |
116. | 20.9.2021 | Miroslav Lončar | Željeznička tehnička škola Moravice |
117. | 20.9.2021 | Ivela Matičević | Osnovna škola Župa dubrovačka |
118. | 20.9.2021 | Dario Vidić | Gimnazija Bjelovar |
119. | 21.9.2021 | Dario Novosel | Osnovna škola Trnovec |
120. | 21.9.2021 | Dalibor Korpak | Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica |
121. | 21.9.2021 | Ivana Andrić | OŠ Bukovac |
122. | 21.9.2021 | Biljana Žutelija | OŠ Centar, Rijeka |
123. | 21.9.2021 | Mirjana Puškarić | OŠ Ivane Brlić- Mažuranić Ogulin |
124. | 21.9.2021 | Matea Vincetić | Osnovna škola Ante Starčevića Viljevo |
125. | 21.9.2021 | Katica Tot | OŠ braće Radića, Bračević |
126. | 21.9.2021 | MIRENA MALJKOVIĆ | OŠ Rapska |
127. | 21.9.2021 | Suzana Bosak | Klasična gimnazija Ivana Pavla II, Zadar |
128. | 21.9.2021 | Sanja Vašek | Osnovna škola Draž |
129. | 21.9.2021 | Nikolina Turkalj | OŠ Vjenceslava Novaka |
130. | 21.9.2021 | Milan Omrčen | OŠ Nikole Hribara |
131. | 21.9.2021 | Ivana Zrinščak | OŠ Ivana Granđe u Soblincu |
132. | 21.9.2021 | Višnja Šuperba | OŠ Brodarica |
133. | 21.9.2021 | Dijana Karačić | OŠ Antuna Mihanovića |
134. | 21.9.2021 | ANAMARIJA BARABA | OŠ POLIČNIK, POLIČNIK |
135. | 21.9.2021 | Helena Valjak | Osnovna škola Ljudevit Gaj Mihovljan |
136. | 21.9.2021 | Ivana Pavačić | Osnovna škola Šćitarjevo |
137. | 21.9.2021 | Sanja Goluža | Gimnazija Metković |
138. | 21.9.2021 | Marina Kamber | V.gimnazija Vladimir Nazor Split |
139. | 21.9.2021 | Tajana Velikanja | Osnovna škola Stoja |
140. | 21.9.2021 | Damir Poljak | OŠ Bartola Kašića |
141. | 21.9.2021 | Ana Kišurek | OSNOVNA ŠKOLA HINKA JUHNA PODGORAČ |
142. | 22.9.2021 | Vlatka Vukić | Osnovna škola Retfala |
143. | 22.9.2021 | Snježana Radan | Franjevačka klasična gimnazija u Sinju s pravom javnosti |
144. | 22.9.2021 | Kristina Slišurić | OŠ “Matija Gubec” Cernik |
145. | 22.9.2021 | ANA SUŠIĆ | Osnovna škola August Šenoa, Osijek |
146. | 22.9.2021 | Kristina Krtalić | Osnovna škola Hugo Badalić |
147. | 22.9.2021 | Andrea Lussini | Osnovna škola Zamet |
148. | 22.9.2021 | Jelka Dorić | IX. GIMNAZIJA ZAGREB |
149. | 22.9.2021 | Ana Hribar | OŠ Pušća |
150. | 22.9.2021 | Ana ŠTAJMAHER | Osnovna škola Gornje Vrapče |
151. | 22.9.2021 | Borka Njergeš | OŠ Bariše Granića Meštra, Baška Voda |
152. | 22.9.2021 | Iva Kovačević | Osnovna škola Mate Lovraka |
153. | 23.9.2021 | Dragan Lukić | Osnovna škola Martijanec |
154. | 23.9.2021 | Željko Cvitković-Đone | Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića u Sinju |
155. | 23.9.2021 | Klara Babić | Osnovna škola Pavla Štoosa Kraljevec na Sutli |
156. | 23.9.2021 | Patrik Fabijanić | OŠ Ivana Zajca |
157. | 23.9.2021 | Brigita Mihajlović | OŠ Dr. Franjo Tuđman, Beli Manastir |
158. | 23.9.2021 | Edita KOVAČEVIĆ OREŠIĆ | OŠ “Ivana Brlić-Mažuranić”, Slavonski Brod |
159. | 23.9.2021 | Jelena Tintor | OŠ Jurja Dobrile Rovinj |
160. | 23.9.2021 | Dinko Šuliček | OŠ Ivana Gorana Kovačića |
161. | 23.9.2021 | Ivana Jerković | III. gimnazija, Zagreb |
162. | 23.9.2021 | Tanja Stjepanović | Osnovna škola Mare Švel-Gamiršek |
163. | 23.9.2021 | Ivana Ružić | I. osnovna škola Čakovec |
164. | 24.9.2021 | Nikola Mihočka | Osnovna škola Đurđevac |
165. | 24.9.2021 | Ana Dovečer | OŠ Donji Kraljevec |
166. | 24.9.2021 | Danijel Forjan | Osnovna škola Pantovčak |
167. | 24.9.2021 | Darijo Čamilović | OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac |
168. | 24.9.2021 | Helen-Marie Kerovec | Osnovna škola Mihaela Šiloboda |
169. | 24.9.2021 | Vjera Barbir Alavanja | OŠ Ivan Gundulić, Zagreb |
170. | 24.9.2021 | Mate Sabol | Industrijska strojarska škola |
171. | 24.9.2021 | Marijo Balašković | OŠ Antuna Mihanovića Klanjec |
172. | 24.9.2021 | Ivana Štibi | Druga srednja škola Beli Manastir |
173. | 24.9.2021 | Tea Katnić | Osnovna škola. dr. Jure Turića, Gospić |
174. | 24.9.2021 | Mila Ozretić | OŠ SPLIT 3 |
175. | 24.9.2021 | Ivana Spahija | OŠ Srinjine |
176. | 24.9.2021 | Danijela Strmotić | Osnovna škola Ive Andrića |
177. | 24.9.2021 | Zvijezdana ŽIGOLIĆ JUŽVAK | Osnovna škola Zorke Sever |
178. | 24.9.2021 | TINA CVIJANOVIĆ | Srednja škola fra Andrije Kačića MIošića Ploče |
179. | 25.9.2021 | Andreja Hršak | OŠ Vladimir Deščak |
180. | 25.9.2021 | Barislav Poparić | OŠ Meterize |
181. | 25.9.2021 | Viktorija Vranešić | OŠ Luka Botić, Viškovci |
182. | 25.9.2021 | Marija Nikolić | OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad |
183. | 26.9.2021 | Zdravka Milošić | OŠ Laslovo |
184. | 26.9.2021 | ANAMARIJA DIKLIĆ | Osnovna škola Skrad |
185. | 26.9.2021 | Alenka Njegovac | Osnovna škola Vladimira Nazora, Daruvar |
186. | 26.9.2021 | ANA SEVERIN | OŠ Gustava Krkleca |
187. | 26.9.2021 | Ines Jovanović | OŠ Grohote |
188. | 26.9.2021 | Tonkica Maras Anđelković | OŠ “Trstenik” Split |
189. | 26.9.2021 | Igor Petrović | Gimnazija Karlovac |
190. | 26.9.2021 | Igor Petrović | Medicinska škola Karlovac |
191. | 27.9.2021 | Vlatka Bakarić | Osnovna škola braće Radića Pakrac |
192. | 27.9.2021 | Ljiljana Inkret-Martinčević | II. osnovna škola Varaždin |
193. | 27.9.2021 | Antonija Karamatić | Osnovna škola Klinča Sela |
194. | 27.9.2021 | Filip Gorupec | OŠ Iver |
195. | 27.9.2021 | Kristina Peteh | OŠ Milana Šorga Oprtalj |
196. | 27.9.2021 | Darija Dasović | Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci |
197. | 27.9.2021 | IJAN SOMI | Osnovna škola Matka Laginje |
198. | 27.9.2021 | Lidija Matoša | OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec |
199. | 27.9.2021 | LIDIJA SOKIĆ | OŠ ,,Petar Zoranić” Nin |
200. | 27.9.2021 | Mia Fonić | OŠ “Blatine-Škrape” |
201. | 27.9.2021 | Antonia Miličić | OŠ CAVTAT |
202. | 27.9.2021 | Leo Gašparović | Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica |
203. | 27.9.2021 | Domagoj Kuna | OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo |
204. | 27.9.2021 | Blaženka Filipović | Gimnazija “Matija Mesić” Slavonski Brod |
205. | 27.9.2021 | MATEJA PARADŽIK | Osnovna škola Sibinjskih žrtava, Sibinj |
206. | 27.9.2021 | Baldo Stančić | Geodetska škola |
207. | 27.9.2021 | TOMISLAV LAČIĆ | Osnovna škola “Ivan Goran Kovačić”, Slavonski Brod |
208. | 27.9.2021 | Vesna Cundeković | Osnovna škola Slavka Kolara |
209. | 27.9.2021 | Marijana Perić | Osnovna škola Sikirevci |
210. | 27.9.2021 | Sanda Šutalo | Tehnička škola Karlovac |
211. | 27.9.2021 | Kristina Repek | Osnovna škola Ivana Mažuranića |
212. | 27.9.2021 | Nataša Boj | OŠ Stjepana Radića Bibinje |
213. | 27.9.2021 | Barbara Bedenik | Osnovna škola Vladimira Nazora |
214. | 27.9.2021 | Višeslav Račić | OŠ Ante Kovačića, Marija Gorica |
215. | 27.9.2021 | Nikolina Bubica | Osnovna škola Mokošica |
216. | 27.9.2021 | Sanja Štrk | Osnovna škola Vjekoslav Parać |
217. | 28.9.2021 | Perica Vulić | Osnovna škola Ivana Meštrovića |
218. | 28.9.2021 | Anamarija Gerčer | Osnovna škola Kostrena |
219. | 28.9.2021 | Petar Žugec | Osnovna škola Gola |
220. | 28.9.2021 | Mirela Mareljić | OŠ Jelkovec |
221. | 28.9.2021 | Ana Marečić | OŠ DRAGOJLE JARNEVIĆ |
222. | 28.9.2021 | Spomenka Stanić | OŠ Višnjevac |
223. | 28.9.2021 | Tamara Ređep | I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN |
224. | 28.9.2021 | TINA DEKLEVA | Osnovna škola “Klana” |
225. | 28.9.2021 | Tihomir Šmitpeter | OŠ Vilima Korajca Kaptol |
226. | 28.9.2021 | Blanka Mihić | OŠ Ivane Brlić Mažuranić Koška |
227. | 28.9.2021 | Natalija Stjepanek | Ekonomska i upravna škola Osijek |
228. | 28.9.2021 | MONIKA MARKOVIĆ | Srednja škola Zvane Črnje Rovinj |
229. | 28.9.2021 | Marina Marić | Osnovna škola Starigrad |
230. | 28.9.2021 | Gordana Sokol | Osnovna škola Tužno |
231. | 28.9.2021 | Tanja Lacmanović | OŠ Jurja Šižgorića |
232. | 28.9.2021 | Jelena Radlović | I. gimnazija Osijek |
233. | 28.9.2021 | Martina Balija | Osnovna škola Davorina Trstenjaka |
234. | 28.9.2021 | Orest Graljuk | Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Zagreb |
235. | 28.9.2021 | Ksenija Rastija | Srednja škola Marka Marulića Slatina |
236. | 28.9.2021 | Ružica Martinec | VI. osnovna škola Varaždin |
237. | 28.9.2021 | Dalibor Starčević | Katolička osnovna škola u Požegi |
238. | 28.9.2021 | RENATO CAFUK | Elektrostrojarska škola Varaždin |
239. | 28.9.2021 | Milica Kostić | Osnovna škola Antuna Augustinčića |
240. | 28.9.2021 | Vedrana Keteleš | OŠ Vodnjan – SE Dignano |
241. | 28.9.2021 | Vinko Miškić | Osnovna škola Primorski Dolac |
242. | 29.9.2021 | David Komesarović | Osnovna škola Nikole Tesle, Mirkovci |
243. | 29.9.2021 | Renata Papec | Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog |
244. | 29.9.2021 | Zdenka Vukasović | OŠ “Josip Pupačić” OMIŠ |
245. | 29.9.2021 | Snježana Ajduković | Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac |
246. | 29.9.2021 | Maristela Rubić | I. gimnazija Split |
247. | 29.9.2021 | Gordana Sekulić | I. gimnazija Zagreb |
248. | 29.9.2021 | Saša Banić | Osnovna škola Julija Klovića |
249. | 29.9.2021 | Marija Draganjac | Osnovna škola “Ivan Goran Kovačić” Duga Resa |
250. | 29.9.2021 | Davorka Dadić | OŠ “1. listopada 1942.” |
251. | 29.9.2021 | Lidija Blagojević | II. gimnazija Osijek |
252. | 29.9.2021 | Sakin Modronja | IV. gimnazija |
253. | 29.9.2021 | Kristina Đula | Osnovna škola Kamešnica |
254. | 26.9.2021 | Ivanka Kranjčević | Srednja škola Otočac |
255. | 29.9.2021 | Renata Flajšman | Srednja škola Ludbreg |
256. | 30.9.2021 | Karmen Dlačić | OŠ Fran Franković Rijeka |
257. | 30.9.2021 | Anica Leventić | Elektrotehnička i prometna škola Osijek |
258. | 30.9.2021 | Licia Ljubisavljević | Osnovna škola Kraljevica |
259. | 30.9.2021 | Damir Čelant | OŠ Ivane Brlić-Mažuranić |
260. | 30.9.2021 | Marija Jagić | Područna škola Adamovec i PŠ Glavnica |
261. | 30.9.2021 | Karolina Bolšec | Osnovna škola Bogumila Tonija |
262. | 30.9.2021 | Željka Takač | Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje |
263. | 30.9.2021 | Natalija Stambolija | Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice |
264. | 30.9.2021 | Klaudija Wild | OŠ Zrinskih Nuštar |
265. | 30.9.2021 | Mihaela Hučić | Osnovna škola Oroslavje |
266. | 30.9.2021 | Bojan Banić | Prva gimnazija Varaždin |
267. | 30.9.2021 | IVANA MARIĆ | Talijanska srednja škola – SMSI “Dante Alighieri” Pula-Pola |
268. | 30.9.2021 | Loredana Zima Krnelić | OŠ Vežica, Rijeka |
269. | 30.9.2021 | Andrea Ljubej | Oš Odra |
270. | 30.9.2021 | Bojana Trivanović | OŠ Sesvetska Sopnica |
271. | 1.10.2021 | Tea Puljko | Osnovna škola Vrbani |
272. | 1.10.2021 | Mario Zovkić | Osnovna škola Barilović |
273. | 1.10.2021 | Marina Vadas | Osnovna škola Donja Dubrava |
274. | 1.10.2021 | Vlatka Pavić | Osnovna škola Sesvetska Sela |
275. | 1.10.2021 | Erna Okanović | OŠ “Vitomir Širola Pajo”, Nedešćina |
276. | 1.10.2021 | Natalija Hrgarek | Osnovna škola Andrije Kačića Miošića Donja Voća |
277. | 1.10.2021 | Mihaela Jauk | Osnovna škola “Trsat” Rijeka |
278. | 1.10.2021 | Ljiljana Kadija | OŠ Sv. Filip i Jakov |
279. | 1.10.2021 | Katarina Krišto | Osnovna škola Mejaši |
280. | 1.10.2021 | Marijana Škvorc | OŠ fra Kaje Adžića Pleternica |
281. | 1.10.2021 | JELENA KASUNIĆ | OS Generalski Stol |
282. | 1.10.2021 | Sanja Todorić | Osnovna škola Izidora Kršnjavoga |
283. | 1.10.2021 | Ana Mirić | OŠ Fažana |
284. | 1.10.2021 | Aleksandra Žufić | OŠ Veli Vh Pula |
285. | 1.10.2021 | Ana Sušek | Osnovna škola Mate Balote Buje |
286. | 1.10.2021 | Petra Nikolić | OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac |
287. | 1.10.2021 | Teodora Tomljenović | Osnovna škola Omisalj Pš Dobrinj |
288. | 1.10.2021 | Ljubica Ignjić | Osnovna škola Rudolfa Strohala |
289. | 1.10.2021 | Dunja Ravlić Sesar | OŠ Lovre pl. Matačića. Zagreb |
290. | 2.10.2021 | VALENTINA BLAŠKOVIĆ | Prva osnovna škola Ogulin |
291. | 2.10.2021 | Ružica Soldo | Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića |
292. | 2.10.2021 | Ida Zukanovic | OŠ ” Vladimir Nazor” Slavonski Brod |
293. | 2.10.2021 | Krešo Urek | OŠ Josipa Zorića |
294. | 2.10.2021 | Srećko Tomaš | Osnovna škola Kamen-Šine |
295. | 2.10.2021 | Vlatka Jeras | OŠ Jure Kaštelana |
296. | 2.10.2021 | Ilaria Detoffi | OŠ-SE Giuseppina Martinuzzi Pula-Pola |
297. | 3.10.2021 | Ljiljana Jeftimir | GIMNAZIJA BELI MANASTIR |
298. | 3.10.2021 | Ivana Grabar | Osnovna škola Augusta Šenoe |
299. | 3.10.2021 | Marija Vrdoljak | OŠ dr. Ante Starčevića |
300. | 3.10.2021 | Katarina Sablić | Osnovna škola Spinut |
301. | 3.10.2021 | Suzana Bučanac | Osnovna škola Ivana Kukuljevića, Belišće |
302. | 3.10.2021 | Sanela Jukić | OŠ Eugena Kumičića, Slatina |
303. | 3.10.2021 | Smiljana Perić | II. gimnazija – Zagreb |
304. | 4.10.2021 | Selma Jerman | Osnovna škola Poreč |
305. | 4.10.2021 | Milan Martuslović | Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica |
306. | 4.10.2021 | Martina Knežević | Osnovna škola ”Viktor Car Emin”12 |
307. | 4.10.2021 | Dubravka Kovač | Srednja škola Dalj |
308. | 4.10.2021 | Milorad Vučković | OŠ Voćin |
309. | 4.10.2021 | Ivana Vodopija | OŠ Lučac |
310. | 4.10.2021 | Snježana Černelić | OŠ “Vladimir Nazor” Duga Resa |
311. | 4.10.2021 | Filip Babić | Osnovna škola Davorina Trstenjaka |
312. | 4.10.2021 | Margarita Lucin-Zlatković | Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik |
313. | 4.10.2021 | Marina Rotim | Osnovna škola Ernestinovo |
314. | 4.10.2021 | SLAĐANA BENKUS | Katolička osnovna škola Svete Uršule |
315. | 4.10.2021 | IVANA GORIĆ | OŠ “Matija Gubec” Jarmina |
316. | 4.10.2021 | Tamara Škibola | OŠ Kantrida |
317. | 4.10.2021 | KATA STRIČEVIĆ | OŠ Neorić-Sutina |
318. | 4.10.2021 | Vanja Čajkovac | Osnovna škola Bistra |
319. | 4.10.2021 | Maja Rendić | Osnovna škola Čavle |
320. | 4.10.2021 | Ivanka Cvetko | OŠ JAKVOLJE |
321. | 4.10.2021 | Klaudija Mirjanić | OŠ TAR VABRIGA |
322. | 4.10.2021 | Ivana Perković | Osnovna škola Dinka Šimunovića |
323. | 4.10.2021 | Aleksandra Vučinić | Gimnazija Antuna Gustava Matoša |
324. | 4.10.2021 | Ivan Pašalić | Tehnička škola Bjelovar |
325. | 4.10.2021 | Mateja Peter | Osnovna škola Koprivnički Ivanec |
326. | 4.10.2021 | Nina Carević | Ekonomska i trgovačka škola Čakovec |
327. | 4.10.2021 | MAJA JURČIĆ | Osnovna škola Pavao Belas, Brdovec |
328. | 4.10.2021 | Marija Stjepanović | OŠ “Dobriša Cesarić” |
329. | 4.10.2021 | Anita Mikulandra | Osnovna škola Čazma |
330. | 4.10.2021 | Željko Brček | Strukovna škola Đurđevac |
331. | 4.10.2021 | Ksenija Perišić | Osnovna škola Visoka |
332. | 4.10.2021 | Nikolina Milat | OŠ Skalice |
333. | 4.10.2021 | Mirjana Levanic | Osnovna škola Josipa Kozarca, Vinkovci |
334. | 4.10.2021 | Dragana Škrtić | Osnovna škola Banija |
335. | 5.10.2021 | Rahela Kusturić | Prva ekonomska škola, Zagreb |
336. | 5.10.2021 | Kristina Prusina | Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti |
337. | 5.10.2021 | Filip Potočki | OŠ Većeslava Holjevca, Zagreb |
338. | 5.10.2021 | Draga Dolenec | Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju |
339. | 5.10.2021 | Ivona Klarić | Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Krk |
340. | 5.10.2021 | Kristina Kolovrat | Osnovna škola Runović |
341. | 5.10.2021 | Tamara Široka | Prva riječka hrvatska gimnazija |
342. | 5.10.2021 | Lucija Benko | OŠ KALNIK |
343. | 5.10.2021 | Alenka Benčić | OŠ ŠVARČA |
344. | 5.10.2021 | Marko Horvat | Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica |
345. | 5.10.2021 | Jakica Stanišić | OŠ Petra Kanavelića |
346. | 5.10.2021 | Ivan Klobučar | Osnovna škola Ivanja Reka |
347. | 5.10.2021 | Borislav Pivac | Ekonomska i upravna škola, Split |
348. | 5.10.2021 | Valentina Pajdaković | Osnovna škola Zrinskih i Frankopana Otočac |
349. | 5.10.2021 | Višnja Matošević | OŠ grofa Janka Draškovića, Zagreb |
350. | 5.10.2021 | Ljiljana Jeftimir | OSNOVNA ŠKOLA JAGODNJAK |
351. | 5.10.2021 | Đuro Leščić | Srednja škola Vrbovec |
352. | 6.10.2021 | Tamara Sakač | Osnovna škola Ljubešćica |
353. | 6.10.2021 | Gordan Hrastić | Osnovna škola “Petar Zrinski” Jalžabet |
354. | 6.10.2021 | Hrvoje Novačić | Osnovna škola Garešnica |
355. | 6.10.2021 | Gordana Kukić | OŠ Luka, Sesvete |
356. | 6.10.2021 | Marinela Čavlović | Osnovna škola Sračinec |
357. | 6.10.2021 | Marina Horvat | Osnovna škola Veliko Trojstvo |
358. | 6.10.2021 | Dario Šincek | Osnovna škola Domašinec |
359. | 6.10.2021 | Draženka Kuzman | Osnovna škola Konjščina |
360. | 6.10.2021 | Ružica Mlinarić | Srednja škola Dugo Selo |
361. | 6.10.2021 | Božena Ukić | Osnovna škola Središće |
362. | 6.10.2021 | Gordana Lohajner | Osnovna škola Veliki Bukovec |
363. | 6.10.2021 | Tatjana Stranjak | III. Gimnazija Osijek |
364. | 6.10.2021 | Miroslav Hanižar | OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci |
365. | 6.10.2021 | Andreja Habek | OŠ Sesvetski Kraljevec |
366. | 6.10.2021 | Eler Diminić | Srednja škola Mate Blažine Labin |
367. | 6.10.2021 | Magdalena Bednjanec | Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera |
368. | 6.10.2021 | Blanka Mihaljević | Osnovna škola “Mladost” Osijek |
369. | 6.10.2021 | Radmila Matijašević Foscarini | Osnovna škola Ostrog |
370. | 6.10.2021 | Sanja Perman | Gimnazija Eugena Kumičića Opatija |
371. | 6.10.2021 | Vesna Ivezić | OŠ Ivana Filipovića Osijek |
372. | 6.10.2021 | Anita Kanić | OŠ Šestine |
373. | 6.10.2021 | Mirna Prusina | OŠ Bilje |
374. | 7.10.2021 | Jadranka Ivanušić | Oš Mertojak |
375. | 7.10.2021 | Tereza Rukober | OŠ Zvonka Cara |
376. | 7.10.2021 | Ivana Primorac | Osnovna škola Vrgorac |
377. | 7.10.2021 | Miljenko Blažeka | Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec |
378. | 7.10.2021 | Marko Šipek | Osnovna škola Julija Kempfa Požega |
379. | 6.10.2021 | Marija Cvitanović | Prirodoslovna škola Vladimira Preloga |
380. | 7.10.2021 | Andrijana Sili | OŠ Josipovac |
381. | 7.10.2021 | Marija Grgić | Medicinska škola Osijek |
382. | 7.10.2021 | Marija Velcl | Osnovna škola Vladimira Vidrića Kutina |
383. | 7.10.2021 | Marijana Dragobratović | OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora |
384. | 7.10.2021 | Maja Didović | OŠ Pakoštane |
385. | 7.10.2021 | Nina Posarić | OŠ Ante Kovačića, Zlatar |
386. | 7.10.2021 | Kristina Kralj | Osnovna škola Štrigova |
387. | 7.10.2021 | DIANA SEDMAK | Osnovna škola Stjepana Bencekovića |
388. | 7.10.2021 | Mirjana Hržić | Srednja škola Prelog |
389. | 7.10.2021 | SLAVEN OSMERIČIĆ | Osnovna škola “Stjepan Radić” Oprisavci |
390. | 7.10.2021 | Kornelija Petrović | OŠ Rugvica |
391. | 7.10.2021 | KRISTINA FEGEŠ | OŠ Ivanovec |
392. | 7.10.2021 | Bernarda Tonković | Osnovna škola Voltino |
393. | 7.10.2021 | Ines Pivac | Osnovna škola “Ante Curać-Pinjac” Žrnovo |
394. | 7.10.2021 | Martina Spahić | Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani |
395. | 7.10.2021 | Renata Bradvica | Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Vukovar |
396. | 7.10.2021 | Mateja Činko | Osnovna škola “Vazmoslav Gržalja” Buzet |
397. | 7.10.2021 | Nikola Pavčec | OŠ Prelog |
398. | 7.10.2021 | Dona Prović | OŠ “Vladimir Nazor” Ploče |
399. | 7.10.2021 | Iva Slivka | Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci |
400. | 7.10.2021 | AMALIJA PANCIROV | Osnovna škola Primošten |
401. | 7.10.2021 | Svjetlana Urbanek | OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Orahovica |
402. | 7.10.2021 | Daniela Jasprica | Osnovna škola Plokite |
403. | 7.10.2021 | Ivica Jozić | Oš Sirač |
404. | 7.10.2021 | Ivana Kanisek | OŠ “Josip Kozarac”, Josipovac Punitovački |
405. | 7.10.2021 | Tomislav Kudeljnjak | Osnovna škola Ladimirevci |
406. | 8.10.2021 | Eva Grujić | Gimnazija Pula |
407. | 8.10.2021 | LIDIJA PEROŠ | Osnovna škola “Prof. Blaž Mađer” Novigrad Podravski |
408. | 8.10.2021 | Anita Dominis | Srednja škola Biograd na Moru |
409. | 8.10.2021 | Valentina Havoić | Srednja škola Konjščina |
410. | 8.10.2021 | Maja Barbić | Osnovna škola Nedelišće |
411. | 8.10.2021 | Amanda Bošnjaković | Osnovna škola Ante Starčevića, Rešetari |
412. | 8.10.2021 | Davorin Jančić | OŠ Ivane Brlić Mažuranić, Prigorje Brdovečko |
413. | 8.10.2021 | IVANA MILAŠIN | Gimnazija Daruvar |
414. | 8.10.2021 | SUZANA HERGOTIĆ | OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica |
415. | 8.10.2021 | Nino Skozrit | Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok |
416. | 8.10.2021 | Božica Tominac | Osnovna škola Cetingrad |
417. | 8.10.2021 | Zdenka Barto | Češka osnovna škola Josipa Ružičke Končanica |
418. | 8.10.2021 | Gordana Novak | V.OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN |
419. | 8.10.2021 | Marijana Kuko | OŠ Meje |
420. | 5.10.2021 | Tomislava Ivanković | Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković |
421. | 8.10.2021 | Viktorija Kopjar | Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića |
422. | 8.10.2021 | Ana Seletković | Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod |
423. | 8.10.2021 | Marina Mirković | Tehnička škola, Požega |
424. | 8.10.2021 | Gordana Jurković | Ekonomska škola Braća Radić |
425. | 9.10.2021 | Martina Velikov | Osnovna škola Ljudevita Gaja |
426. | 9.10.2021 | dean milanko | Osnovna škola Pojišam |
427. | 9.10.2021 | Marinela Babić | Katolička osnovna škola u Novskoj |
428. | 9.10.2021 | Silvija Mavrić | Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin |
429. | 9.10.2021 | Tihana Matika | Osnovna škola Finida |
430. | 9.10.2021 | Nataša Zvonar | OŠ Žnjan-Pazdigrad |
431. | 9.10.2021 | Ivan Pavičić | Osnovna škola Tina Ujevića |
432. | 9.10.2021 | Marija Ivanković | OŠ kralja Tomislava Našice |
433. | 10.10.2021 | Kristina Lučić | Gimnazija Velika Gorica |
434. | 10.10.2021 | Karmen Bilić | Osnovna škola Biograd |
435. | 10.10.2021 | Katarina Tošić | Osnovna škola Stjepana Radića Metković |
436. | 10.10.2021 | Dejan Čehulić | Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok |
437. | 10.10.2021 | Klara Majetić | Osnovna škola Antuna Gustava Matoša |
438. | 10.10.2021 | Nataša Salamon-Rebić | Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli |
439. | 10.10.2021 | Davor Stipić | Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj |
440. | 10.10.2021 | Tomislav Milanović | Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića |
441. | 10.10.2021 | Vedran Mudrinić | OŠ Antuna Mihanovića Petropoljskog |
442. | 10.10.2021 | Nikolina Ritoša | Osnovna škola Fran Koncelak, Drnje |
443. | 10.10.2021 | Željka Čikeš | OŠ Marije i Line |
444. | 10.10.2021 | Iris Ilenić | OSNOVNA ŠKOLA LUKA |
445. | 10.10.2021 | Drago Gradečak | Osnovna škola Mače |
446. | 10.10.2021 | Lovorka Muminović | Srednja škola Donji Miholjac |
447. | 10.10.2021 | Predrag Vrsalović | Prirodoslovna i grafička škola Rijeka |
448. | 11.10.2021 | Tamara Pofuk | Osnovna škola “Gustav Krklec” Maruševec |
449. | 11.10.2021 | Ivana Patković | Osnovna škola Markušica |
450. | 11.10.2021 | Tajana Krznarić | Osnovna škola Molve |
451. | 11.10.2021 | Iva Bošnjak | Osnovna škola “Grigor Vitez”, Sveti Ivan Žabno |
452. | 11.10.2021 | Vedran Speranda | OŠ “Mato Lovrak” Nova Gradiška |
453. | 11.10.2021 | Nataša Miškov | OŠ Petra Krešimira 4.,Šibenik |
454. | 11.10.2021 | Aleksandra Brmbota | Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab |
455. | 11.10.2021 | Mirjana Javor | OŠ Ivana Mažuranića Vinkovci |
456. | 11.10.2021 | Željka Stojić | OŠ Milana Begovića |
457. | 11.10.2021 | Lea Božić | Srednja škola Novska |
458. | 11.10.2021 | Željko Jovančević | Osnovna škola Nikole Tesle Gračac |
459. | 11.10.2021 | Jelka Šegan | Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko |
460. | 11.10.2021 | Marijana Dropuljić | Osnovna škola “Stjepan Radić” Imotski |
461. | 11.10.2021 | Petar Radanović | Osnovna škola Nikole Tesle |
462. | 11.10.2021 | Vlatka Šereg | Osnovna škola “Matija Gubec” Magadenovac |
463. | 11.10.2021 | Aida Muratagić | Osnovna škola Ivana Batelića Raša |
464. | 11.10.2021 | Sanja Španić | Druga ekonomska škola Zagreb |
465. | 11.10.2021 | Marina Lipić | Osnovna škola Brajda |
466. | 11.10.2021 | Ljubica Murković | Osnovna škola Vladimira Nazora Pribislavec |
467. | 11.10.2021 | Antonija Svetaljski | Osnovna škola Stjepana Cvrkovića, Stari Mikanovci |
468. | 11.10.2021 | Snježana Mihočka | Osnovna škola “Đuro Ester” Koprivnica |
469. | 11.10.2021 | Vesna Pisačić | Srednja škola Zlatar |
470. | 11.10.2021 | Daniela Borojević | Osnovna škola kneza Trpimira, Kaštel Gomilica |
471. | 11.10.2021 | Suzana Bralić | OŠ prof. Filipa Lukasa |
472. | 11.10.2021 | Jasmina Božičević | OŠ Grabrik, Karlovac |
473. | 11.10.2021 | Tajana Vidović | III. osnovna škola Čakovec |
474. | 11.10.2021 | IVANA PUŠIĆ | Osnovna škola Petrijevci |
475. | 11.10.2021 | Snježana Nižetić | OŠ ŽRNOVNICA |
476. | 11.10.2021 | Merima Arnaut | Mješovita industrijsko – obrtnička škola Karlovac |
477. | 11.10.2021 | ANDREA BARTOLIĆ | Osnovna škola Dragutina Domjanića |
478. | 11.10.2021 | Marina Kaselj | OŠ Suhopolje |
479. | 11.10.2021 | Denis Ilotić | I.OŠ Dugave |
480. | 11.10.2021 | Petra Đođo | OŠ VUGROVEC-KAŠINA |
481. | 11.10.2021 | Danijel Stanić | Osnovna škola Stenjevec |
482. | 11.10.2021 | Josipa Križanac | Osnovna škola Medvedgrad |
483. | 11.10.2021 | Dragica Rade | OŠ “Rikard Katalinić Jeretov” Opatija |
484. | 11.10.2021 | Ana Jelić | Osnovna škola Jurja Klovića Tribalj |
485. | 11.10.2021 | Marija Klokočar | Osnovna škola Pavleka Miškine |
486. | 11.10.2021 | Tonkica Strika | Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar |
487. | 11.10.2021 | Vlasta Buljan | OŠ Matije Petra Katančića Valpovo |
488. | 12.10.2021 | Saša Petrinić | Osnovna škola Vladimir Nazor Križevci |
489. | 12.10.2021 | Jelena Domac | Osnovna škola Stjepana Antolovića, Privlaka |
490. | 12.10.2021 | Anamarija Gajski | Osnovna škola Dore Pejačević Našice |
491. | 12.10.2021 | Nataša Petković | Osnovna škola Turanj |
492. | 12.10.2021 | Josipa Vitlić | Osnovna škola oca Petra Perice Makarska |
493. | 12.10.2021 | Marko Zetović | Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara |
494. | 12.10.2021 | Mihaela Konjevod | Osnovna škola Mitnica |
495. | 12.10.2021 | Mirna Žderić | Osnovna škola “Franjo Hanaman” Drenovci |
496. | 12.10.2021 | Tamara Katić | Osnovna škola kralja Zvonimira |
497. | 12.10.2021 | Ivanka Švaljek | Osnovna škola Side Košutić Radoboj |
498. | 12.10.2021 | ALLANA ILIĆ | Oš Đure Prejca Desinić |
499. | 12.10.2021 | Ivor Podunavac | OŠ LIPIK |
500. | 12.10.2021 | Slađana Tekaić | OŠ Ivanska |
501. | 12.10.2021 | Mihaela Jakubin | Osnovna škola Kloštar Podravski |
502. | 12.10.2021 | Ivana Šćuric | Osnovna škola Ivana viteza Trnskog Nova Rača |
503. | 12.10.2021 | Adrijana Kovač | OŠ Trnovitički Popovac |
504. | 12.10.2021 | Miljenko Ilić | OŠ Augusta Cesarca, Krapina |
505. | 12.10.2021 | Daniela Usmiani | Srednja škola Bedekovčina |
506. | 12.10.2021 | Sara Zadravec | Osnovna škola Kuršanec |
507. | 12.10.2021 | Dragana Dolić | OŠ Ivana Lovrića u Sinju |
508. | 12.10.2021 | Jadranka Horvat | OŠ “Antun Mihanović” Slavonski Brod |
509. | 12.10.2021 | Dubravka Šarić | Osnovna škola “Dobri” Split |
510. | 12.10.2021 | Mario Petković | Obrtnička i industrijska graditeljska škola Zagreb |
511. | 12.10.2021 | Katarina Butković | OŠ Plaški |
512. | 12.10.2021 | Ivona Čepić | Osnovna škola “Gradac” |
513. | 12.10.2021 | Jasenka Kuljak | Osnovna škola Zlatar Bistrica |
514. | 12.10.2021 | Klaudija RADMAN LIVAJA | Osnovna škola Vukovina |
515. | 12.10.2021 | Martina Bubalo | Osnovna škola Otrići – Dubrave |
516. | 12.10.2021 | Jelena Bekavac Krčadinac | Osnovna škola Čučerje |
517. | 13.10.2021 | Maja Mačinko Kovač | Osnovna škola Ivana Cankara |
518. | 13.10.2021 | MIRNA LESNIČAR | Osnovna škola Centar |
519. | 13.10.2021 | Marina Dolovčak | Osnovna škola Dvor |
520. | 13.10.2021 | Alenka Šašinović | Osnovna škola Grigora Viteza Poljana |
521. | 13.10.2021 | Branka Bajo | OŠ Krune Krstića |
522. | 13.10.2021 | Zrinka Šimičić | Osnovna škola Jasenovac |
523. | 13.10.2021 | Tatjana Vučetić | OŠ Smokvica |
524. | 13.10.2021 | Matea Gavrić | Osnovna škola Grigor Vitez |
525. | 13.10.2021 | Matija Krmek | Osnovna škola Ludina |
526. | 13.10.2021 | ĐURĐA OREŠKI | Ekonomsko-turistička škola Karlovac |
527. | 13.10.2021 | MARINA Šoufek Podhraški | OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška |
528. | 13.10.2021 | Iva Kart | Osnovna škola Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina |
529. | 13.10.2021 | Tanja Čeak | Srednja škola Mate Balote Poreč |
530. | 13.10.2021 | Mirta Miličić | Osnovna škola Gradište |
531. | 13.10.2021 | Ivana Tomašević | Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića |
532. | 13.10.2021 | Vesna PAVKOVIĆ DONČEVIĆ | Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar |
533. | 13.10.2021 | Sanja Vidić Brćić | Osnovna škola “Milan Brozović” Kastav |
534. | 13.10.2021 | Kristina Rajković | Osnovna škola Stjepana Basaričeka |
535. | 13.10.2021 | Doria Gosarić | OŠ Jože Horvata Kotoriba |
536. | 13.10.2021 | Melita Mardešić | OSNOVNA ŠKOLA KOMIŽA |
537. | 13.10.2021 | Vendi Žigman | Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci |
538. | 13.10.2021 | Dalia Kager | Osnovna škola Eugena Kvaternika |
539. | 13.10.2021 | Anamarija Maler | Osnovna škola Stjepana Kefelje |
540. | 13.10.2021 | Ivana Jović | OŠ Stjepana Ivičevića |
541. | 13.10.2021 | Ivan Martinović | Srednja škola Ilok |
542. | 13.10.2021 | Maja Puhač | OŠ “Braća Radić” Koprivnica |
543. | 13.10.2021 | Mislav Katalinić | OŠ Cvjetno |
544. | 13.10.2021 | Gordana Fable | OŠ Vladimira Nazora Potpićan |
545. | 13.10.2021 | Filip Likarević | OSNOVNA ŠKOLA RETKOVEC |
546. | 13.10.2021 | GORANKA HERLJEVIĆ | OŠ Ivana Gorana Kovačića Delnice |
547. | 13.10.2021 | Ana Bajer Medić | Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje |
548. | 13.10.2021 | Marijana Kosturik | Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin PŠ Sveti Petar u Šumi |
549. | 13.10.2021 | Violeta Odorčić | OŠ Srdoči, Rijeka |
550. | 13.10.2021 | Valerija Poljanec | Tehnička škola Čakovec |
551. | 13.10.2021 | Adriana Macuka | Osnovna škola Vladimira Nazora Krnica |
552. | 13.10.2021 | INES ŠAKIĆ | OŠ Kaštanjer, Pula |
553. | 13.10.2021 | Anita Prlić | Osnovna škola “Lokve-Gripe” Split |
554. | 13.10.2021 | Dražena Potočki | Osnovna škola Novska |
555. | 13.10.2021 | Ivan NEKIĆ | OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik |
556. | 13.10.2021 | Suzana Vuković | OŠ Zvonimira Franka, Kutina |
557. | 14.10.2021 | Dražen Crni | Osnovna škola Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina |
558. | 14.10.2021 | Josipa Manjgotić | Osnovna škola Gornja Vežica |
559. | 14.10.2021 | Ivana Šarić | OŠ-SE Belvedere |
560. | 14.10.2021 | Igor Salopek | Osnovna škola Miroslava Krleže |
561. | 14.10.2021 | Josipa Raič | Osnovna škola Sesvete |
562. | 14.10.2021 | Tomislav Goldin | OSNOVNA ŠKOLA REMETE |
563. | 14.10.2021 | Andreja Borović | OŠ Marija Bistrica |
564. | 14.10.2021 | Ivana Marjanović | Osnovna škola Dragutina Kušlana |
565. | 14.10.2021 | Ana Gabelica | OŠ Zagvozd |
566. | 14.10.2021 | Barbara Knežević | Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice |
567. | 14.10.2021 | Jasna Crnčec | VII. osnovna škola Varaždin |
568. | 14.10.2021 | Andrea Granjaš | Osnovna škola Josipa Kozarca, Slatina |
569. | 14.10.2021 | Vlasta Vlahović | OŠ Malešnica |
570. | 14.10.2021 | Martina Tonkovac | OŠ Miroslava Krleže Čepin |
571. | 14.10.2021 | Andrej Tihomirović | Srednja škola Ban Josip Jelačić |
572. | 14.10.2021 | Branka Štefok Bojadžija | OŠ Borovje |
573. | 14.10.2021 | Jasna Ćirković | Osnovna škola Josipa Badalića |
574. | 14.10.2021 | Ina Venier | OŠ Vladimira Nazora Rovinj – SE “Vladimir Nazor” Rovigno |
575. | 14.10.2021 | TEREZIJA BARTOLOVIĆ | Osnovna škola “Vjekoslav Klaić” Garčin |
576. | 14.10.2021 | Matea Mandić | Osnovna škola Čista Velika |
577. | 14.10.2021 | Tin Antonić | Osnovna škola Novo Čiče |
578. | 14.10.2021 | Ruža Perak | Osnovna škola “Josip Vergilij Perić” |
579. | 14.10.2021 | Andreja Vincek Ević | Osnovna škola Tordinci |
580. | 14.10.2021 | Elena Debeljuh | OŠ Vladimira Gortana, Žminj |
581. | 14.10.2021 | Petra Patrčević | Osnovna škola Slunj |
582. | 14.10.2021 | Marina Držanić | OŠ Sveta Marija |
583. | 14.10.2021 | Karmen Turk | Osnovna škola Nikola Tesla |
584. | 14.10.2021 | Marina Držanić | OŠ Draškovec |
585. | 14.10.2021 | NIKOLINA MIHIĆ | OŠ Josipa Kozarca Semeljci |
586. | 14.10.2021 | Andrija Novaković | Salezijanska klasična gimnazija s pravom javnosti |
587. | 14.10.2021 | Nevena Varga | Ekonomska škola Vukovar |
588. | 14.10.2021 | Tihana Baković | Osnovna škola “Ivan Benković” |
589. | 14.10.2021 | Mirjana Troskot | OŠ “Eugen Kumičić” Rijeka |
590. | 14.10.2021 | ROMANA Bajrić Havić | OŠ “Bogoslav Šulek” |
591. | 13.10.2021 | Helena Dravec | Osnovna škola Đakovački Selci, Selci Đakovački |
592. | 14.10.2021 | Ana Nevešćanin | OŠ Vrpolje, Šibenik |
593. | 14.10.2021 | Vesna Kašaj | Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu |
594. | 14.10.2021 | Marijana Pregernik | OŠ Špansko Oranice |
595. | 14.10.2021 | Sanja Čuljak | Osnovna škola Blage Zadre |
596. | 14.10.2021 | Nataša Zenzerović | Osnovna škola dr. Mate Demarina Medulin |
597. | 14.10.2021 | Katarina GrgićNoršić | OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica |
598. | 14.10.2021 | Renata Josipović | Osnovna škola Tučepi |
599. | 14.10.2021 | Ivana Popović | OŠ Ante Starčevića |
600. | 14.10.2021 | Katica Jukić | OŠ Manuš – Split |
601. | 14.10.2021 | Matea Matanči | Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Virovitica |
602. | 14.10.2021 | Emilija Budimir | OŠ Dragutina Lermana |
603. | 14.10.2021 | Zlatica Čolja | OŠ Petra Zrinskog |
604. | 14.10.2021 | Štefica Škara | OŠ Velika Mlaka |
605. | 14.10.2021 | Zrinka Zokić | Osnovna škola Hvar |
606. | 14.10.2021 | Atanasija Bilić | Osnovna škola don Lovre Katića, Solin |
607. | 14.10.2021 | Alenka Žužić | Osnovna škola Malinska-Dubašnica |
608. | 14.10.2021 | Daria Čop | Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Čepić |
609. | 14.10.2021 | Vlatka Ignac | OŠ Bartula Kašića |
610. | 14.10.2021 | Ivana Ljevnaić | OŠ “AUGUST CESAREC” IVANKOVO |
611. | 14.10.2021 | Ivonna Fiket | OŠ Ivana Filipovića |
612. | 14.10.2021 | DRAŽEN MATASOVIĆ | Osnovna škola “Vladimir Nazor” Đakovo |
613. | 14.10.2021 | Branka Čutura | Tehnička škola u Imotskom |
614. | 14.10.2021 | Željka Dijanić | Srednja škola Čazma |
615. | 14.10.2021 | Davor Fodrek | Srednja škola Ivanec |
616. | 14.10.2021 | Mirka Ivanišević | OŠ Jesenice Dugi Rat |
617. | 14.10.2021 | Iva Ipšin | Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad |
618. | 14.10.2021 | Simona Sakač | Osnovna škola Dr. Ivana Novaka Macinec |
619. | 14.10.2021 | Elizabeta Hudolin | Osnovna škola Horvati |
620. | 14.10.2021 | Jelena Hodak | OŠ Brezovica |
621. | 14.10.2021 | Maja Bezuk | OŠ Budaševo-Topolovac-Gušće |
622. | 14.10.2021 | Goran Knez | Gimnazija Županja |
623. | 14.10.2021 | Petra Mates | Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj |
624. | 14.10.2021 | Vesna Lorencin | Osnovna škola Šijana Pula |
625. | 14.10.2021 | NIVES BOGDAN | Osnovna škola kraljice Jelene, Solin |
626. | 14.10.2021 | Nikolina Jelavić | Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje |
627. | 14.10.2021 | Davorka Medvedović | Osnovna škola Rovišće |
628. | 14.10.2021 | ANDREA DIMAČ | Osnovna škola Legrad |
629. | 14.10.2021 | MARIJA BRNATOVIĆ | Osnovna škola Vladimira Becića Osijek |
630. | 14.10.2021 | Sabina Curić | OŠ 22. lipnja, Sisak |
631. | 14.10.2021 | UNA KNEŽEVIĆ | Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin |
632. | 14.10.2021 | Sabina Curić | OŠ Sela |
633. | 14.10.2021 | Josipa Andrušić | Osnovna škola Turnić |
634. | 14.10.2021 | Jasnica Mahnet | Osnovna škola Dubrava |
635. | 14.10.2021 | Biljana Kuhar | Elektrotehnička škola |
636. | 15.10.2021 | Zrinka Ratković | Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet |
637. | 15.10.2021 | Alen Lovrić | OŠ Svete Ane u Osijeku |
638. | 15.10.2021 | Ante Lončar | OŠ Ravne Njive Neslanovac Split |
639. | 15.10.2021 | Bruno Ritoša | OŠ Koprivnički Bregi |
640. | 15.10.2021 | Ivana Svjetličić | OŠ “Mladost” Jakšić |
641. | 15.10.2021 | LIDIJA HORVAT | Obrtnička škola za osobne usluge |
642. | 15.10.2021 | Maja Carević | Srednja škola Jelkovec |
643. | 15.10.2021 | Patricija Kurtušić | Osnovna škola “Ivan Filipović” |
644. | 15.10.2021 | Rafaela Krošnjak | Pazinski Kolegij – klasična gimnazija Pazin s pravom javnosti |
645. | 15.10.2021 | Anamarija Plašćak | OŠ Vladimir Nazor, Virovitica |
646. | 15.10.2021 | Amalija Perković | Osnovna škola “Vukomerec” |
647. | 15.10.2021 | Arijan Mačkić | Osnovna škola Klana |
648. | 15.10.2021 | BARKA LESIĆ | OŠ NETRETIĆ |
649. | 15.10.2021 | Ana Posedi | Osnovna škola Podmurvice |
650. | 15.10.2021 | marija dević | OŠ Ilača-Banovci |
651. | 15.10.2021 | Dalibor Baričević | Osnovna škola Skakavac |
652. | 15.10.2021 | Milena Maračić | OŠ Gornji Mihaljevec |
653. | 15.10.2021 | Martina Plavšić | OŠ Ivana Gorana Kovačića |
654. | 15.10.2021 | Ivana Škara | Osnovna škola Vladimira Nazora Škabrnja |
655. | 15.10.2021 | Sandra Adžaga | Osnovna škola Lučko |
656. | 15.10.2021 | JELENA MIOČEVIĆ | OŠ “Matija Gubec” Čeminac |
657. | 15.10.2021 | Mirna Vitković | Medicinska škola u Rijeci |
658. | 15.10.2021 | Ena Butorac | Osnovna škola Pećine |
659. | 15.10.2021 | Ivana Lović | OŠ Kajzerica |
660. | 15.10.2021 | Marijana Tabula | OŠ MURTERSKI ŠKOJI |
661. | 15.10.2021 | Nikolina Kulaš | OŠ Ivana Gundulića |
662. | 15.10.2021 | INES VOJVODIĆ | OŠ “Ljubo Babić”, Jastrebarsko |
663. | 15.10.2021 | Josipa Antunović | OŠ Ivana Martinovića Štitar |
664. | 15.10.2021 | Ana Rašuo | OŠ Ante Kovačića |
665. | 15.10.2021 | Danijela Ivošević | Osnovna škola Kozala |
666. | 15.10.2021 | Marina Antolović | OŠ Matija Gubec, Zagreb |
667. | 15.10.2021 | Mladenka Berović | Prometno-tehnička škola šibenik |
668. | 15.10.2021 | Marina Žganec Lipić | Osnovna škola Visoko |
669. | 15.10.2021 | Tena Kozina | OŠ fra Ante Gnječa |
670. | 15.10.2021 | Anamarija Pogorelec | Osnovna škola Hreljin |
671. | 15.10.2021 | GABRIJELA ŽUGEC | OŠ GRANEŠINA |
672. | 15.10.2021 | MONIKA NEKIĆ | Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin |
673. | 15.10.2021 | Ankica Toth | II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR |
674. | 15.10.2021 | Maja Cvitković | Športska gimnazija |
675. | 15.10.2021 | Boris Aračić | Osnovna škola Marjan |
676. | 15.10.2021 | Iva Horvat | Osnovna škola Tituša Brezovačkog |
677. | 15.10.2021 | Ana Muhar | Osnovna škola doktora Vinka Žganca |
678. | 15.10.2021 | Ana Marija Sačer | Osnovna škola Majstora Radovana |
679. | 15.10.2021 | Rafaela Alandžak | Osnovna škola Nikole Andrića, Vukovar |